دستگاه CPM

 

این دستگاه کاربردی ترین روش برای حفظ و بازگرداندن دامنه حرکتی مفاصل ران و زانو بلا فاصله پس از عمل جراحی می باشد . همچنین دارای کاربردهای دیگری مانند : کاهش درد ، کاهش ورم ، ترمیم لیگامانها ، غضروفهای سینوویال و ... می باشد .

ادامه مطلب: دستگاه CPM

مگنوتراپی

 

مگنوتراپی :

یک روش درمانی دقیق ، کارآمد و در عین حال بسیار کم خطر است بطوری که با قراردادن بیمار به شکل گسترده یا موضعی در میدان مغناطیسی ، روند ترمیم سلولی و بافتی تسریع می شود و بیمار سریع تر بهبود می یابد ، در محدوده میدان مغناطسیس همه بخش های بدن نسبت به خطوط این میدان نفوذپذیر بوده و تمرکز خطوط میدان در برخی ارگان های خاص وجود ندارد ، همین مسئله در مقایسه با روش های درمانی فیزیوتراپی یک امتیاز محسوب می شود .

ادامه مطلب: مگنوتراپی

ليزر

تاثیر لیزر کم توان :

این اثرات در سطوح سلولی شامل افزایش سنتز ATP ، کاهش PH سلولی ، تغییر در کانالهای Ca++ و افزایش مناسب ماکروفاژها ، فیبروبلاست ها و لنفوسیتهاست . همچنان که وازودیلاسیون و تاثیر بر هدایت عصبی و بازسازی عصب نیز از جمله اثرات این گونه لیزر ها می باشد .

موارد کاربرد :

ادامه مطلب: ليزر

تركشن (کشش)

این روش درمانی دارای اثرات زیر می باشد .

تاثیر بر روی دیسک بین مهره ای

کاهش بیرون زدگی دیسک

ادامه مطلب: تركشن (کشش)

مدومر

کاهش تورم و ادم ناشی از مشکلات عروقی ( واریس ) – تورم بعد عمل جراحی ( مسکتومی ، جراحی سینه در زنان )

{jcomments on}

مقالات دیگر...

  1. A.P.S

 

کلینیک فیزیوتراپی روزمهر از سال 1386 توسط فیزیوتراپیست خانم فاطمه سرشار به عنوان موسس و مسئول فنی افتتاح شده است . ایشان عضو نظام پزشکی به شماره ف 2200 و عضو انجمن فیزیوتراپی ایران به شماره 2376-40 و عضو انجمن فیزیوتراپی خراسان می باشد .

و در این کلینیک درمان بیماری های عصبی ، آسیب ورزشی ، عضلانی اسکلتی ، رفع محدودیت های حرکتی ناشی از شکستگی و سوختگی ، درد مفاصل ، کمردرد و سیاتیک ، بیماری های روماتیسمی مفاصل ، فلج اعصاب محیطی ، مشاوره توانبخشی سالمندان و سکته مغزی با استفاده از دستگاه های پیشرفته الکتروتراپی خصوصا مگنوتراپی ، C.P.M ، لیزر ، A.P.S ، مدومر ، حمام پارافین و لوازم تمرین درمانی انجام می شود .

 

 

فیزیوتراپی روزمهر

 

 

مشهد بلوار کلاهدوز-کلاهدوز11-شماره 71-طبقه همکف-بدون پله

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی -خدمات درمانی -بیمه ایران-(طلایی)

ساعات کار کلینیک:از   ساعت 9 صبح  تا 3 بعد از ظهر

 تلفن: 38450263-051
 email:pt@roozmehr.com
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef10570 #230813202604