سمینار یک روزه پیشگیری و درمان صدمات ورزشی مچ پا

 رییس انجمن فیزیوتراپی ورزش ایران از برگزاری سمینار یک روزه پیشگیری و درمان صدمات شایعه ورزشی مچ پا خبر داد.

دکتر امین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار علم ورزش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درخصوص این سمینار یک روزه که پانزدهم دی‌ماه امسال برگزار می‌شود

، اظهار کرد: انجمن فیزیوتراپی ورزش ایران به منظور بررسی صدمات و ضایعات ناشی از مچ پا و راه‌های پیشگیری و درمان آن بنا دارد سمینار یک روزه‌ای با حضور فیزیوتراپیست‌های دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تهران و یکی از اساتید ایرانی مقیم در انگلیس 15 دی ماه در دانشکده توانبخشی دانشکده علوم پزشکی تهران واقع در میرداماد برگزار کند.

وی افزود: حضور در این سمینار برای کلیه فیزیوتراپیست‌های تیم‌های ورزشی آزاد است و فیزیوتراپیست‌ها جهت شرکت در این سمینار می‌توانند با مراجعه به سایت انجمن فیزیوتراپی نسبت به ثبت نام در این سمینار اقدام کنند.

نوروزی در پایان هدف از برگزاری این سمینا را ارائه آخرین دستاوردها و یافته‌های علمی درخصوص مچ پا و پییشگیری از آسیب‌ها در ورزشکاران عنوان کرد.

انتهای پیام

اضافه کردن نظر


 

کلینیک فیزیوتراپی روزمهر از سال 1386 توسط فیزیوتراپیست خانم فاطمه سرشار به عنوان موسس و مسئول فنی افتتاح شده است . ایشان عضو نظام پزشکی به شماره ف 2200 و عضو انجمن فیزیوتراپی ایران به شماره 2376-40 و عضو انجمن فیزیوتراپی خراسان می باشد .

و در این کلینیک درمان بیماری های عصبی ، آسیب ورزشی ، عضلانی اسکلتی ، رفع محدودیت های حرکتی ناشی از شکستگی و سوختگی ، درد مفاصل ، کمردرد و سیاتیک ، بیماری های روماتیسمی مفاصل ، فلج اعصاب محیطی ، مشاوره توانبخشی سالمندان و سکته مغزی با استفاده از دستگاه های پیشرفته الکتروتراپی خصوصا مگنوتراپی ، C.P.M ، لیزر ، A.P.S ، مدومر ، حمام پارافین و لوازم تمرین درمانی انجام می شود .

 

 

فیزیوتراپی روزمهر

 

 

مشهد بلوار کلاهدوز-کلاهدوز11-شماره 71-طبقه همکف-بدون پله

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی -خدمات درمانی -بیمه ایران-(طلایی)

ساعات کار کلینیک:از   ساعت 9 صبح  تا 3 بعد از ظهر

 تلفن: 38450263-051
 email:pt@roozmehr.com
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef10570 #230813202604