آغاز دوره فیزیوتراپی ورزشی با تدریس پروفسور آندری ولمینگ

وره تخصصی فیزیوتراپی ورزشی با تدریس پروفسور "آندری ولمینگ" از کشور هلند، از صبح امروز در محل فدراسیون پزشکی ورزشی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی، دکتر امین نوروزی رئیس کمیته توانبخشی فدراسیون درباره این دوره آموزشی اظهار كرد: از جمله مواردی که به صورت جدی در دستورکار ما قرار دارد به روز کردن دانش

فیزیوتراپی ورزشی است و در این رابطه پس از مذاکرات مستمر با پروفسور آندری ولمینگ که از اساتید صاحب سبک فیزیوتراپی ورزشی در دنیا محسوب می شود در نهایت موافقت او را برای برگزاری یک دوره آموزشی3 روزه در تهران جلب کردیم.

دکتر نوروزی خاطر نشان کرد: بی تردید این دوره آموزشی می تواند فصل نوینی در فیزیوتراپی ورزشی ایران شکل دهد ضمن اینکه این مهم نشان دهنده بخشی از عزم جدی فدراسیون پزشکی ورزشی برای ارتقاء علمی ورزش کشور است.

اضافه کردن نظر


 

کلینیک فیزیوتراپی روزمهر از سال 1386 توسط فیزیوتراپیست خانم فاطمه سرشار به عنوان موسس و مسئول فنی افتتاح شده است . ایشان عضو نظام پزشکی به شماره ف 2200 و عضو انجمن فیزیوتراپی ایران به شماره 2376-40 و عضو انجمن فیزیوتراپی خراسان می باشد .

و در این کلینیک درمان بیماری های عصبی ، آسیب ورزشی ، عضلانی اسکلتی ، رفع محدودیت های حرکتی ناشی از شکستگی و سوختگی ، درد مفاصل ، کمردرد و سیاتیک ، بیماری های روماتیسمی مفاصل ، فلج اعصاب محیطی ، مشاوره توانبخشی سالمندان و سکته مغزی با استفاده از دستگاه های پیشرفته الکتروتراپی خصوصا مگنوتراپی ، C.P.M ، لیزر ، A.P.S ، مدومر ، حمام پارافین و لوازم تمرین درمانی انجام می شود .

 

 

فیزیوتراپی روزمهر

 

 

مشهد بلوار کلاهدوز-کلاهدوز11-شماره 71-طبقه همکف-بدون پله

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی -خدمات درمانی -بیمه ایران-(طلایی)

ساعات کار کلینیک:از   ساعت 9 صبح  تا 3 بعد از ظهر

 تلفن: 38450263-051
 email:pt@roozmehr.com
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef10570 #230813202604