حضور بیش از 3000 فیزیوتراپیست در بیست و پنجمین کنگره فیزیوتراپی ایران

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران، هوشنگ امامی دبیر اجرایی بیست و پنجمین کنگره سالانه انجمن علمی فیزیوتراپی ایران با اعلام این خبر عنوان کرد : این کنگره بزرگ علمی با حضور بیش از 3000 فیزیوتراپیست از سراسر کشور و با هدف بالابردن سطح علمی و دانش جامعه فیزیوتراپی و ارائه خدمات مطلوب به مردم از 17 تا 19 اردیبهشت ماه 1393 در هتل المپیک تهران برگزار می شود .


وی گفت : شعار کنگره امسال از این رو  با نام پویایی علمی رمز پایایی حرفه ای نام نهاده شد که اعتقاد انجمن فیزیوتراپی بر این است که اگر یک رشته  و حرفه ای بخواهد مستحکم و پایدار بماند لازمه آن داشتن دانش و علم پویا و به روز است و بایستی جامعه فیزیوتراپی برای ماندگاری و گسترش رشته فیزیوتراپی از نظر علمی به روز باشند.

  امامی محورهای مورد بحث در این کنگره را مواردی چون الکتروتراپی ، تمرین درمانی ، درمان های دستی ، تکنیک های مختلف مهارتی در جهت درمان اختلالات اسکلتی – عضلانی ، لیزردرمانی ، مگنتیک تراپی ، شاک ویوتراپی ، آب درمانی یا هیدروتراپی ، تکنیک های مختلف ماساژ و  به طور کلی کاربرد درمان های فیزیوتراپی در بیماریهای مختلف ارتوپدی ، مغز و اعصاب ، سالمندی ، اطفال ، اختلالات بی اختیاری ادرار در افراد با سنین مختلف و اختلالات عضلات کف لگن در خانمها بر شمرد و تصریح کرد: پنل هایی که در این کنگره مورد بحث و بررسی قرار می گیرد شامل : پنل آشنایی جامعه فیزیوتراپی با اخلاق پزشکی حرفه ای و سالمندی و آشنایی جامعه فیزیوتراپی با مسائل پزشکی قانونی و همچنین پنل چالش های فیزیوتراپی و تجارب بالینی خواهند بود .

 دبیر انجمن فیزیوتراپی ایران گروه های هدف شرکت کننده را علاوه بر جامعه فیزیوتراپی  متخصصین ارتوپدی، مغزو اعصاب، طب فیزیکی ،طب ورزشی ،روماتولوژی ، جراحان پلاستیک و پزشکان عمومی و گروه های کاردرمانی عنوان کرد و افزود: علاوه بر کارگاه های مختلف آموزش جهت بازآموزی همکاران نشست هایی نیز در خصوص مطالبات صنفی جامعه فیزیوتراپی از جمله بحث دکترای حرفه ای و درخواست تصویب برنامه آموزشی آن و همچنین واقعی نمودن تعرفه های فیزیوتراپی در این کنگره مطرح خواهد شد .

 یادآوری می شود بیست و پنجمین کنگره سالانه انجمن علمی فیزیوتراپی ایران از 17 تا 19 اردیبهشت ماه 1393 به مدت سه روز در هتل المپیک تهران برگزار می شود.   

اضافه کردن نظر


 

کلینیک فیزیوتراپی روزمهر از سال 1386 توسط فیزیوتراپیست خانم فاطمه سرشار به عنوان موسس و مسئول فنی افتتاح شده است . ایشان عضو نظام پزشکی به شماره ف 2200 و عضو انجمن فیزیوتراپی ایران به شماره 2376-40 و عضو انجمن فیزیوتراپی خراسان می باشد .

و در این کلینیک درمان بیماری های عصبی ، آسیب ورزشی ، عضلانی اسکلتی ، رفع محدودیت های حرکتی ناشی از شکستگی و سوختگی ، درد مفاصل ، کمردرد و سیاتیک ، بیماری های روماتیسمی مفاصل ، فلج اعصاب محیطی ، مشاوره توانبخشی سالمندان و سکته مغزی با استفاده از دستگاه های پیشرفته الکتروتراپی خصوصا مگنوتراپی ، C.P.M ، لیزر ، A.P.S ، مدومر ، حمام پارافین و لوازم تمرین درمانی انجام می شود .

 

 

فیزیوتراپی روزمهر

 

 

مشهد بلوار کلاهدوز-کلاهدوز11-شماره 71-طبقه همکف-بدون پله

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی -خدمات درمانی -بیمه ایران-(طلایی)

ساعات کار کلینیک:از   ساعت 9 صبح  تا 3 بعد از ظهر

 تلفن: 38450263-051
 email:pt@roozmehr.com
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef10570 #230813202604