فیزیوتراپی عسلی است که هر زنبوری به آن مک می‌زند


رئیس انجمن علمی فیزیوتراپی ایران:

رئیس انجمن علمی فیزیوتراپی ایران گفت: نمی‌دانم فیزیوتراپی چه عسلی است که هر زنبوری به آن مک می‌زنند، از تربیت بدنی، توانبخشی، پزشکان عمومی و غیره. در مراجع تصمیم گیری نیز پزشکان درباره فیزیوتراپیستها تصمیم می گیرند.
خبرگزاری فارس: فیزیوتراپی عسلی است که هر زنبوری به آن مک می‌زند

ادامه مطلب: فیزیوتراپی عسلی است که هر زنبوری به آن مک می‌زند

ساخت تخته تعادل‌ هوشمند برای توانبخشی به بیماران

 یکی از روش‌های بهبود تعادل در بیماران استفاده از تخته‌های تعادل است. تاکنون پزشکان نمی توانستند به طور دقیق میزان پیشرفت بیماران را به وسیله این دستگاه‌ها اندازه گیری کنند، اما به تازگی نوآوری‌هایی در این زمینه صورت گرفته است که امکان اندازه گیری دقیق کارایی بیماران را می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، یک فیزیوتراپیست در دانشگاه بورن موس به تازگی تخته تعادلی طراحی کرده است که به پزشکان امکان اندازه گیری پیشرفت تعادل در بیماران را می‌دهد.

ادامه مطلب: ساخت تخته تعادل‌ هوشمند برای توانبخشی به بیماران

آغاز دوره فیزیوتراپی ورزشی با تدریس پروفسور آندری ولمینگ

وره تخصصی فیزیوتراپی ورزشی با تدریس پروفسور "آندری ولمینگ" از کشور هلند، از صبح امروز در محل فدراسیون پزشکی ورزشی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) و به نقل از روابط عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی، دکتر امین نوروزی رئیس کمیته توانبخشی فدراسیون درباره این دوره آموزشی اظهار كرد: از جمله مواردی که به صورت جدی در دستورکار ما قرار دارد به روز کردن دانش

ادامه مطلب: آغاز دوره فیزیوتراپی ورزشی با تدریس پروفسور آندری ولمینگ

سمینار یک روزه پیشگیری و درمان صدمات ورزشی مچ پا

 رییس انجمن فیزیوتراپی ورزش ایران از برگزاری سمینار یک روزه پیشگیری و درمان صدمات شایعه ورزشی مچ پا خبر داد.

دکتر امین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار علم ورزش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درخصوص این سمینار یک روزه که پانزدهم دی‌ماه امسال برگزار می‌شود

ادامه مطلب: سمینار یک روزه پیشگیری و درمان صدمات ورزشی مچ پا

حضور بیش از 3000 فیزیوتراپیست در بیست و پنجمین کنگره فیزیوتراپی ایران

به گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران، هوشنگ امامی دبیر اجرایی بیست و پنجمین کنگره سالانه انجمن علمی فیزیوتراپی ایران با اعلام این خبر عنوان کرد : این کنگره بزرگ علمی با حضور بیش از 3000 فیزیوتراپیست از سراسر کشور و با هدف بالابردن سطح علمی و دانش جامعه فیزیوتراپی و ارائه خدمات مطلوب به مردم از 17 تا 19 اردیبهشت ماه 1393 در هتل المپیک تهران برگزار می شود .

ادامه مطلب: حضور بیش از 3000 فیزیوتراپیست در بیست و پنجمین کنگره فیزیوتراپی ایران

 

کلینیک فیزیوتراپی روزمهر از سال 1386 توسط فیزیوتراپیست خانم فاطمه سرشار به عنوان موسس و مسئول فنی افتتاح شده است . ایشان عضو نظام پزشکی به شماره ف 2200 و عضو انجمن فیزیوتراپی ایران به شماره 2376-40 و عضو انجمن فیزیوتراپی خراسان می باشد .

و در این کلینیک درمان بیماری های عصبی ، آسیب ورزشی ، عضلانی اسکلتی ، رفع محدودیت های حرکتی ناشی از شکستگی و سوختگی ، درد مفاصل ، کمردرد و سیاتیک ، بیماری های روماتیسمی مفاصل ، فلج اعصاب محیطی ، مشاوره توانبخشی سالمندان و سکته مغزی با استفاده از دستگاه های پیشرفته الکتروتراپی خصوصا مگنوتراپی ، C.P.M ، لیزر ، A.P.S ، مدومر ، حمام پارافین و لوازم تمرین درمانی انجام می شود .

 

 

فیزیوتراپی روزمهر

 

 

مشهد بلوار کلاهدوز-کلاهدوز11-شماره 71-طبقه همکف-بدون پله

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی -خدمات درمانی -بیمه ایران-(طلایی)

ساعات کار کلینیک:از   ساعت 9 صبح  تا 3 بعد از ظهر

 تلفن: 38450263-051
 email:pt@roozmehr.com
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbodc9 #eef10570 #230813202604